YENİ DÖNEM 08.02.2019 TARİHİNDE BAŞLAYACAKTIR.E SINAV İÇİN KURSU ARAYINIZ. A1 SINIFINA 16 YAŞINI DOLDURANLAR MÜRACAAT EDEBİLİR.A2-B SINIFI 18 YAŞINI DOLDURANLAR,A SINIFI İÇİN 24 YAŞINI DOLDURANLAR VEYA 2 YILLIK A2 EHLİYETİ OLANLAR MÜRACAAT EDEBİLİR. FARK SINIFI EHLİYETİ İÇİN ARAYINIZ. İLK OKUL MEZUNLARI YASASI ÇIKMIŞTIR. A-A1-A2-B-BE-CE-D SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİNİ İLKOKUL MEZUNLARI ALABİLİRLER. 0 242 3162014 - 0242 3122030 ANTALYA'DA ŞİRİNYALI'DA SÜRÜCÜ KURSU LARA KURAL. OTOMOBİL(OTOMATİK) EHLİYETİ, (H) ENGELLİ, OTOBÜS EHLİYETİ, MOTOSİKLET EHLİYETİ LARA KURAL SÜRÜCÜ KURSUNDAN ALINIR.
Sınav Soruları
HAKKIMIZDA

Özel LARA KURAL Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu ANTALYA da 02.12.1999 yılında 22970 sayılı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlürğü izni ile eğitime ve Öğretime başlamıştır. 2005 yılında kendi yerine taşınarak hizmetini sürdürmektedir.

Amacımız Kursumuza olan güveninizi geleceğe taşımaktır.

Hedef bilinçli sürücü yetiştirmek. Kurallara uyan ve insana saygı ile trafik terörünün önüne geçilebileceğine inanıyor ve bu hedefte eğitim veriyoruz.

Özel Lara KURAL Sürücü Kursunun Kurucusu; İnşaat Mühendisi Osman Ali DAĞ Kursun Müdür ve Trafik ve Çevre Bilgisi Öğretmenliğini de yapmaktadır.

Kurucu; İnşaat mühendisi Osman Ali DAĞ, İnşaat sekteründe Mühendislik Hizmetleri ve Ticaret olarak statik proje, konrollük, danışmanlık ve taahhütlük hizmetlerini de yürütmektedir.

Osman Ali DAĞ

Adalya Özel Sürücü Kursları Derneği Başkanı ve Özel Sürücü Kursları KONFEDERASYONU Yönetim Kurulu üyesidir.

Diğer sorularınız için osmanali07@hotmail.com adresi ile irtibat kurabilirsiniz.