10 ARALIK 2013 DÖNEMİNE KAYITLARI DEVAM EDİYOR. TEST SINAVI 12 OCAK 2014 TARİHİNDE YAPILACAKTIR. BU FIRSATI KAÇIRMAYIN. İLK OKULLAR YASASI ÇIKMIŞTIR. A1-A2-B-C-D-E İLKOKULLAR ALABİLİRLER. 0 242 3162014 ANTALYA DA ŞİRİNYALI DA SÜRÜCÜ KURSU LARA KURAL. OTOMOBİL EHLİYETİ, OTOBÜS EHLİYETİ, MOTOSİKLET EHLİYETİ LARA KURAL SÜRÜCÜ KURSUNDAN ALINIR.
Ehliyet Randevu
HAKKIMIZDA

Özel LARA KURAL Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu ANTALYA da 02.12.1999 yılında 22970 sayılı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlürğü izni ile eğitime ve Öğretime başlamıştır. 2005 yılında kendi yerine taşınarak hizmetini sürdürmektedir.

Amacımız Kursumuza olan güveninizi geleceğe taşımaktır.

Hedef bilinçli sürücü yetiştirmek. Kurallara uyan ve insana saygı ile trafik terörünün önüne geçilebileceğine inanıyor ve bu hedefte eğitim veriyoruz.

Özel Lara KURAL Sürücü Kursunun Kurucusu; İnşaat Mühendisi Osman Ali DAĞ Kursun Müdür ve Trafik ve Çevre Bilgisi Öğretmenliğini de yapmaktadır.

Kurucu; İnşaat mühendisi Osman Ali DAĞ, İnşaat sekteründe Mühendislik Hizmetleri ve Ticaret olarak statik proje, konrollük, danışmanlık ve taahhütlük hizmetlerini de yürütmektedir.

Osman Ali DAĞ

Adalya Özel Sürücü Kursları Derneği Başkanı ve Özel Sürücü Kursları KONFEDERASYONU Yönetim Kurulu üyesidir.

Diğer sorularınız için osmanali07@hotmail.com adresi ile irtibat kurabilirsiniz.